Kim jesteśmy?

Nasz Gabinet Weterynaryjny jest rodzinną firmą założoną w 2014r. w Grodzisku k/Siemiatycz, głównie z myślą o zwierzętach gospodarskich. Z czasem poszerzyliśmy naszą działalność również o opiekę lekarską nad zwierzętami towarzyszącymi.

W związku z rozwojem firmy oraz w odpowiedzi na oczekiwania klientów w 2020r. powstało Vet Centrum - Centrum Weterynaryjne, gdzie kompleksowo zajmujemy się leczeniem i profilaktyką zwierząt towarzyszących. Przygotowaliśmy również szeroką ofertę dla hodowców bydła, w szczególności w zakresie badań laboratoryjnych mleka, ale także leczenia i profilaktyki. 

Staramy się stworzyć naszym pacjentom jak najlepszą opiekę, stąd liczne inwestycje w nowoczesny sprzęt - dysponujemy w pełni wyposażonym laboratorium z  możliwością przeprowadzenia badań specjalistycznych, aparaturą do wykonywania badań USG zwierząt towarzyszących oraz bydła, a także EKG. 

W Gabinecie czeka na Państwa przyjazna, obszerna poczekalnia, gabinet przyjęć oraz sala zabiegowa wyposażona w nowoczesny kardiomonitor, sprzęt chirurgiczny oraz część szpitalna.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym wykazem naszych usług w zakładce "Oferta".

 

 

 

 

Nasz zespół:

 

Lek. wet. Monika Rubaj-Zaręba: ukończyła z wyróżnieniem Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Odbywała praktyki w Klinikach Weterynaryjnych w Lublinie i Gdyni, skupiając się na pracy ze zwierzętami towarzyszącymi. Stale pogłębia swoją widzę, biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach, czego efektem jest uzyskanie w 2020r. wpisu na listę certyfikowanych lekarzy weterynarii Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej - uczestników kształcenia ustawicznego. 

 

Lek. wet. Damian Zaręba: jest absolwentem lubelskiego Wydziału Medycyny Weterynaryjnej. Po ukończeniu studiów odbywał staże w wielu gabinetach weterynaryjnych dla zwierząt gospodarskich na terenie województwa podlaskiego. Od 2014r. prowadzi własny Gabinet dla dużych zwierząt.

 

Lek. wet. Przemysław Nurek: ukończył Medycynę Weterynaryjną w Lublinie w 2020r. Praktykował w lecznicach na Lubelszczyźnie, Kujawach i na Mazurach. Jego ulubione dziedziny weterynarii to bujatria, a w szczególności rozród zwierząt gospodarskich. Brał udział w licznych  konferencjach bujatrycznych krajowych i międzynarodowych. Po za pracą pasjonuje się sztuką ludową, którą kultywuje grając na akoredonie w ZPiT "Jawor" w Lublinie.

Zrobione w WebWave CMS

Skontaktuj się z nami:

 

 

Vet Centrum w Siemiatyczach

ul. Ciechanowiecka 19c

17-300 Siemiatycze

Zwierzęta towarzyszące

792 986 710

Zwierzęta gospodarskie

694 234 161

morbj89@gmail.com